Mándy kupa és röplabda 2018

Az iskola női röplabda, valamint kispályás labdarúgó csapata nyolc csapatos középiskolás bajnokságon vett részt. A lányok szépen szerepeltek és végül 4. helyezettek lettek.

A kispályás labdarúgó csapat:

A fiúk óriási bravúrt végrehajtva három győzelem után a döntőben – porzó salakpályán, húsz év fölötti, igen erőteljes játékosokból álló csapat ellen – döntetlent értek el, majd büntetőkkel diadalmaskodtak és elnyerték a kupát.
Az eredmény mellett említést érdemel srácaink sportszerű viselkedése, a csapat összetartása, győztes mentalitása.

Eredmények:

Weiss SZKI – Mándy SZKI 4:0 Gl: Végh K., Balogh D, Bélteki A., Bakos A.
Weiss SZKI – Pogány SZKI 1:0 Gl: Balogh D.
Weiss SZKI – Schulek SZKI 2:0 Gl: Pipó D.
döntőben:Weiss-SZKI – Sziszi SZKI 0:0
büntetőkkel: 2:1 Gl: Halászi D.. Balogh D.

A csapat tagjai: Végh Krisztián, Halászi Dominik, Bélteki Adrián, Pipó Dániel, Balogh Dávid, Döbröcöni Csaba, Bakos András, Bank Zsolt, Mészáros Krisztián. A röplabda és labdarúgó csapat összetett helyezésében végül másodikok lettünk.

Röplabda

2018.05.31-én került megrendezésre a hagyományokkal rendelkező Mándy Kupa, amelyen röplabdában és labdarúgásban bonyolítottak versengéseket! Röplabdában 8 leány csapat küzdött meg két csoportban az első helyért! Végül a bronzéremért játszhattak iskolánk lányai, ahol szoros küzdelemben a rutinosabb csapat kerekedett felül.

Csoport mérkőzések:

Mándy – Weiss 13-15, 5-15 0:2
Kozma I – Weiss 10-15, 15-13, 18-16 2:1
Modell – Weiss 10-15, 15-13, 12-15 1:2
Bronzéremért:Schulek – Weiss 15-11, 15-12 2:0

Röplabda csapat tagjai: Petrányi Réka 11.R, Rigó Bernadett 10.D, Veres Nóra 10.D, Szabó Doroti 10.R, Kmeth Kitti 10.R, Szabó Kinga 10.R, Hegedüs Angelika 10.G. A csapat tagja volt még Márton Lili, aki a verseny előtti napon szenvedett térd sérülést Ezúton kívánok neki jobbulást!

Gratulálok a résztvevőknek! Hajrá Weiss!

Erdős András, Rakonczay András testnevelő tanárok